Haberler

  • E-bülten listesine katıl

  • E-bülten listesine katıl
2019-05-02
Teknoloji ve inovasyonun getirdiği yenilikler sonucunda her geçen gün süreç yönetimlerini kolaylaştıran dijital sistemler Tedarik Zinciri Yönetiminin de daha hızlı, şeffaf ve izlenebilir olmasını sağlıyor. Firmaların maliyet harcamalarının büyük bir kısmını tedarikçilerle ile yapılan satın almaların gerçekleştiği düzende işbirliği üzerinde oluşturulan iyileştirmelerle şirketlerin karlılık oranlarında ciddi oranda artış sağlanabilliyor. Diji


2017-11-30
​“Dijital sistemler; sektörümüzde depo yönetiminden liman operasyonlarına, araç takibinden mobil saha operasyonlarına uzanan pek çok farklı noktasında karşımıza çıkıyor. Bu sistemleri kullanmak, işletmelerin operasyon maliyetlerini düşürerek, müşteri memnuniyetini arttırıyor.”


2017-12-26
Ekonomi Uzmanlarınca, Ticareti Kolaylaştırma anlaşmasının yürürlüğe girmesinin, yaygınlaşması ve gelişmesiyle, taşımacılığın, ticarete ve ticaretin gelişimine olan etkisinin çok yüksek olacağı öngörülmektedir.


2015-11-13
Temmuz ayında Avrupa Komisyonu Ulaştırma ve Hareketlilik Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan 'Türkiye-AB Karayolu Taşımacılığı Anlaşmasının Etki Analizi' araştırma sonuçları, 12-13 Kasım'da Brüksel'de Avrupa Komisyonu'nun Genişleme ve Ticaret Genel Müdürlüğü ve AB Parlamentosu Türkiye'nin Dostları Grubu  temsilcilerine  sunarak Türk taşımacıların kota sorunlarının çözümü için h


2017-01-19
AB ülkeleriyle yaşanan geçiş belgesi kota engelleri bir yandan miktar kısıtlaması, bir yandan da tarife dışı vergi olacak şekilde taşıma maliyetlerini arttırmakta ülkemiz ihracatına olumsuz etkisi olmaktadır.


2017-10-20
Avrupa Adalet Divanı, Macaristan’da Türk Tırlarından geçiş ücreti alınmasının anlaşmalara aykırı olduğuna karar verdi.


Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın