Şirket Profili

Sorularınız mı var?

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın
Şirket Profili
Uluslararası nakliye organizatörlüğü alanında 1940’dan günümüze uzanan tecrübesi ve uzmanlığı ile ülkemizin önde gelen taşımacılık şirketlerinden olan Nazar Trans, 1991 yılında Selim Yazıcı öncülüğünde Nazar Taşımacılık Ltd. Şti. adıyla kurumsal çizgisini öne çıkartmış, istikrarlı büyüme çizgisiyle sektörün lider markaları arasında yerini almıştır.

Nazar Trans, İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece tepecik mevkiinde yer alan 60.000m2 alandaki merkezinde, lojistik faaliyetlerini özel hizmet binası, serbest depolama ve servis hizmetleri ile entegre biçimde sürdürmektedir.

Trendlere ve değişime ayak uydurabilen dinamik yapısıyla Nazar Taşımacılık, Avrupa ve Asya’nın birçok bölgesine karayolu üzerinden ihracat, ithalat, grupaj ve transit taşıma depolama hizmetleri vermektedir. Soğuk zincir lojistiği, tehlikeli madde taşımacılığı, fuar, otomotiv, yapı malzemeleri, elektronik eşya ve tekstil taşımacılığı da Nazar Trans tarafından sunulan hizmetler arasındadır.

İnsana ve çevreye değer veren bir yaklaşımı şirket felsefesi olarak benimseyen Nazar Trans, kalite yönetimi, çevre yönetimi, müşteri memnuniyeti, iş sağlığı ve güvenliği gibi alanlarda gereken kalite standartlarına sahiptir. Lojistik hizmetlerin en başından en sonuna kadar olan tüm aşamalarında, lojistik hizmetlerin yapıldığı ülkelerin mevcut kanuni düzenlemelerine uygun şekilde hareket etmektedir.

Düşük Maliyetle Daha Hızlı Lojistik Çözümler
Kusursuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen Nazar Trans, daha etkin ve verimli lojistik hizmeti sunmak için yeni rotaları da lojistik haritasına eklemekte ve bu bağlamda yabancı sermayeli firmalarla işbirliği içinde olarak daha etkin, hızlı ve verimli çözümler sunmaktadır.Lojistik maliyetlerinin düşürmek ve daha hızlı çözümler sağlamak noktasında, karayolu taşımacılığı ile koordinasyonlu biçimde denizyolu, havayolu ve demiryolu taşımacılığını da lojistik modelleri arasına almıştır.

Yenilikçi bir bakış açısıyla sürdürdüğü lojistik hizmetlerinde, müşterilerine ayrıcalıklı bir deneyim yaşatmak amacıyla, ülkelerin lojistik sektöründeki performanslarının izlenebilmesini sağlayan önemli veri kaynaklarından olan LPI endeksi skorlarını dikkate alarak, diğer ülkelerle aramızdaki farklılıkları analiz etmekte ve gereken adımları atarak etkili bir lojistik yönetimi sunmaktadır.

Nazar Trans; “Tedarik Zincirinde Dijital Dönüşümün Öncüsü”
Makro düzeyde ülke ekonomilerinin büyümesinde en önemli unsurlardan olan Lojistik sektörü, dijital dönüşüme ayak uydurabilen firmaların küresel çapta rekabet edebileceği bir sürece girmiştir. Özellikle Asya, Avrupa ve Orta Doğu arasında bağlantı noktası olan Türkiye’nin 2023 ihracat hedeflerine ulaşması için en önemli itici güç olan lojistik alanında, Nazar Trans, hızlı şekilde dijital dönüşüme giderek, teknoloji merkezli lojistik modelini uygulamaya geçirmiştir.

Dijital sistemlerin, lojistik sektöründe depo yönetimi, liman operasyonları, araç takibi ve mobil saha operasyonları gibi birçok alanda kullanımı ile firmamız, işletmelerin operasyonel maliyetlerini düşürmekte, rekabetçi bir yapıya kavuşturarak müşteri memnuniyetini artırmaktadır. Bilişim teknolojilerinden yararlanarak, doğru ürünün, doğru yer ve zamanda, en uygun maliyetle müşteriyle buluşmasında köprü olmuştur.

Müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alarak hareket eden Nazar Trans, dijital dönüşüm ve yenilikçi uygulamalar ile sektörün öncüsü olmuş, teknoloji odaklı nitelikli işgücü ihtiyacının artmasından dolayı mesleki eğitim alanında yeni çalışmalara giderek farkını ortaya koymuştur. Nazar Trans, geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübesiyle, her yıl yeni başarılara imza atmakta ve lojistik alanında öncü marka olarak yoluna devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşterilerimizin lojistik ihtiyaçlarının en doğru ve hızlı şekilde, uygun maliyetle karşılanmasını sağlamak, müşterilere özel esnek çözümler üreterek kaliteli lojistik hizmeti deneyimi yaşamalarını sürekli hale getirmek,

Dijital teknolojilere yatırım yaparak, lojistik hizmetlerinin daha dinamik ve çözüm odaklı olmasını sağlamak,

Filo gücümüzü artırarak, yeni rotaları lojistik ağımıza ekleyerek, daha geniş bir bölgeye ulaşarak ülkemize girdi sağlamak,
Koşulsuz müşteri memnuniyeti için en temel unsur olan çalışanlarımızın motivasyonu artırmak ve daha verimli çalışmalarını desteklemek için gereken eğitimleri vermek,

Lojistik sektöründe yeni istihdam alanları oluşturarak ülkemizin işsizlik sorununun çözümünde katkı sağlamak,
Lojistik hizmetlerimizin tamamında, yasal mevzuata uygun şekilde hareket etmek, çevre sağlığını koruyan teknolojilerin kullanımına önem vererek, risk planlamasını yaparak olası problemleri önceden bertaraf etmek,

Yaşadığımız dünyaya karşı verdiğimiz değerin göstergesi olarak, kurumsal sosyal sorumluluk projelerini desteklemek,
Nazar Trans olarak, ülkemizin geleceği açısından stratejik bir öneme sahip olan lojistik sektöründeki sorunların çözümü için diğer firmalarla işbirliği içinde olarak gereken çalışmaları yapmak, kalite politikamızı oluşturan önemli ilkelerdir.

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın